Chado tējas un kafijas veikali

Publicēts: Chado veikali Izveidots: 2013-03-09
Chado tējas un kafijas veikali

Chado tējas un kafijas veikali ir kā burvīga aromātu, garšu un sajūtu oāze, kur var iegādāties svaigas, kvalitatīvas tējas no slavenākajiem pasaules tējas dārziem un izcilas kvalitātes klasiskās un aromātiskās kafijas. Šeit Jūs atradīsiet klasiskās zaļās un melnās, augļu, baltās un oolong tējas, Dienvidamerikas mate, Dienvidāfrikas rooibos, dažādu veidu pu-erh, lapacho, bambusa un papaijas lapu tēju, matcha tējas pulveri, plaukstošās tējas, rožu pumpuru un lavandas tēju, kā arī īpašus tēju maisījumus ar ļoti daudzveidīgu aromātu, kas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu.

Kā lielisks papildinājums dzērieniem ir dažādu garšu un aromātu cukurs, cukura graudi rumā, medus, ingvera saldumi, šokolādes konfektes u.c. Veikalā pieejams plašs kanniņu un sietiņu klāsts, tējas ceremoniju servīzes, piederumi un citi aksesuāri.

Mūsu tēju veikalu speciālisti sniegs jums sīku informāciju par katru Jums interesējošo tējas izcelsmi, sastāvu, pagatavošanu un iedarbību. 
Dodieties uz Chado pēc skaistām un gaumīgām dāvanām, uzdāviniet draugiem un tuvajiem aromātu un garšu pasauli... Chado meitenes iesaiņos gardus dāvanu komplektus no Jūsu izvēlētām tējām, kafijām un saldumiem.


 

Chado tējas un kafijas veikali atrodas:
- t/c Rīga Plaza, Mūkusalas iela 71, Rīga
- t/c Mols, Krasta iela 46, Rīga

Tel. 00 371 29403456
Epasts: monacofood@gmail.com