PAR MUMS

Chado tējas un kafijas veikals ir kā burvīga aromātu, garšu un sajūtu oāze, kur var iegādāties svaigas, kvalitatīvas tējas no slavenākajiem pasaules tējas dārziem un izcilas kvalitātes klasiskās un aromātiskās kafijas. Šeit Jūs atradīsiet klasiskās zaļās un melnās, augļu, baltās un oolong tējas, Dienvidamerikas mate, Dienvidāfrikas rooibos, dažādu veidu pu-erh, lapacho, bambusa lapu tēju, matcha tējas pulveri, plaukstošās tējas, rožu pumpuru un lavandas tēju, kā arī īpašus tēju maisījumus ar ļoti daudzveidīgu aromātu, kas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu.

Kā lielisks papildinājums dzērieniem ir dažādu garšu un aromātu cukurs, cukura graudi rumā, medus, ingvera saldumi, šokolādes konfektes u.c. Veikalā pieejams plašs kanniņu un sietiņu klāsts, tējas ceremoniju servīzes, piederumi un citi aksesuāri.

Dodieties uz Chado pēc skaistām un gaumīgām dāvanām, uzdāviniet draugiem un tuvajiem aromātu un garšu pasauli... Chado meitenes iesaiņos gardus dāvanu komplektus no Jūsu izvēlētām tējām, kafijām un saldumiem.
 

Chado - tējas ceļš, tējas ceremonijas garīgā taka. Tā ir tējas ceremonija apmeklētājiem, kuri nāk no ikdienas, lai uzkāptu uz miera un meditācijas ceļa.
Ir četri noteikumi, kuri jāievēro tējas ceremonijas laikā. Harmonija un cieņa cilvēku attiecībās, skaistums un miers telpā un dārzā.

Četri Chado pamatprincipi - wa, kei, sei, jaku - ir prasmīgi iedzīvināti ceremonijas rituālos.
Japāņu termins Wa ir cēlies no ķīniešu jēdziena «ho», ar kura palīdzību daoisti izteica «universālo harmoniju». 
Kei - konfūcisma ētikas jēdziens, kas rosina izturēties ar cieņu un godbijību. Cieņa šādā nozīmē ir dziļi izjustas jūtas, kas sevī apvieno atturības, godbijības un apvaldīšanas elementus.
Sei- skaidrības princips.
Jaku - visas atsauksmes uz ārpasauli ir stingri aizliegtas, valda ceremoniālais klusums, apdomāti lēna un nesteidzīga atmosfēra, tas viss simbolizē rāmumu, izsaka Jaku būtību. 

Un, lai arī šķiet, ka ievērot šos principus ir elementāri, īstenībā viss nemaz nav tik vienkārši. Aiz katras kustības, aiz ceremonijas ārējās formas slēpjas nevis mehāniska darbība vai «miris» rituāls, bet gan «dzīvas dvēseles pulsēšana», kad jūs gatavojat tējas tasi, gatavojoties pasniegt to viesiem, ir daudz svarīgāk, lai tēja izdotos garšīga un aromātiska, nevis ievērojot visu ceremoniju.
Nedrīkst arī aizmirst, ka ielikt visu dvēseli tējas pagatavošanā ir daudz svarīgāk par priekšmetu ērtumu vai pašas pagatavošanas meistarību. Rituāls saprātīgi nodarbina un sajauc visas piecas maņas vienā veselumā.
Tējas īpašais «garīgās medicīnas» statuss un pat tieksme izveidot mistisku harmoniju un viesu starpā var tikt aplūkota kā tiekšanās pēc wa (universālā harmonija), pēc kuras savā būtībā tiecamies mēs visi.

KONTAKTI:

Tel. 00 371 29403456
Epasts: info@chado.lv