NOTEIKUMI

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
Šie noteikumi attiecas uz precēm, kas tiek pasūtītas Chado interneta veikalā www.chado.lv

2. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
Lai kļūtu par mūsu klientu un veiktu preču pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu, kurā norādiet savu kontaktinformāciju. Preces, kuras vēlaties iegādāties, pievienojiet savam iepirkumu grozam. Pēc pasūtījuma izdarīšanas Jums uz e-pastu tiks atsūtīts rēķins par izvēlētajām precēm un piegādi. Ievērojiet apmaksas termiņu 5 dienas, jo prece tiek rezervēta līdz apmaksas termiņa beigām. 

3. PASŪTĪTĀJU DATU BĀZE UN DROŠĪBA

Lai veiksmīgi izpildītu Jūsu pasūtījumus un informētu par jaunumiem, mēs Jūsu datus saglabājam datu bāzē. Ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Jūsu dati tiek turēti stingrā uzraudzībā un netiek nodoti trešajām personām! MONACO FOOD SIA ir chado.lv glabātās informācijas vienīgais īpašnieks un lietotājs.
Ja Jūs vairāk nevēlaties saņemt informāciju un vēlaties, lai Jūsu dati tiek dzēsti, lūdzam par to paziņot, sazinoties ar mums pa epastu. Reģistrējoties un izveidojot savu kontu Jūs automātiski tiekat pievienots mūsu ziņu vēstuļu datubāzei, kas nozīmē, ka iespējams saņemsi ziņu vēstules par jaunumiem, atlaidēm un citām aktualitātēm Chado veikalos. Atteikties no ziņu vēstulēm Tu vari, rakstot uz monacofood@gmail.com tekstu ‘’Nevēlos saņemt jaunumus’’.