Mūsu komanda

Ar tēju pasauli Jūs iepazīstinās mūsu jaukās un laipnās pārdevējas. Speciālistes sniegs jums sīku informāciju par katru Jūs interesējošo tējas izcelsmi, sastāvu, pagatavošanu un iedarbību uz organismu.
 

Ilga  
Tējas mani ir vilinājušas vienmēr. Vienmēr likās, ka nevar būt labākas tējas par Latvijas pļavās un dārzos augušajām. Bet Chado veikalā iepazinu vairākas tējas šķirnes, kurās uzreiz iemīlējos un par kuru brīnišķīgo smaržu un garšu, kā arī labo ietekmi uz veselību iepriekš pat nenojautu. Tagad, priecājoties par garšas horizontu paplašinājumu, labprāt dzeru gan eksotiskās un ekskluzīvās, gan jau zināmās tējas, kas te atrodamas. Tēju izvēloties pēc vajadzības un garastāvokļa jūtos lieliski un vēlos palīdzēt arī klientiem justies tāpat. 

Silva
Tējas māksla ir daļa no manas dzīves... tā ir mācījusi apstāties, ieklausīties, izjust, būt šeit un tagad, baudīt mirkļa garšu :)
Skaistu dvēseli padara gaišas domas, Sadraudzība, prieks un vēlme dalīties!
Vienmēr laipni gaidīts ikviens, kurš vēlas uzsākt šo bezgalīgo tējas ceļu.... iepazīstoties ar tās daudzveidības, krāsas un garšas niansēm.... ar katras raksturu... un iedarbību!
Vēlu no sirds visiem vēlmi izjust, ko tā spēj sniegt!!!!


 

Katrīna
Tējas un kafijas baudīšana ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa. Pirms darba gaitu uzsākšanas Chado, dēvēju sevi par „kafijas cilvēku”, bet veikalā piedāvātais tēju sortiments mani apbūra ar garšas daudzveidību un lika iemīlēt plašo tējas pasauli. Vēlos arī Chado  klientiem atklāt šo noslēpumaino pasauli, kas spēj papildināt mūsu dzīvi ar brīnumainām garšām, smaržām un sajūtām.