Mūsu komanda

Ar tēju pasauli Jūs iepazīstinās mūsu jaukās un laipnās pārdevējas. Speciālistes sniegs jums sīku informāciju par katru Jūs interesējošo tējas izcelsmi, sastāvu, pagatavošanu un iedarbību uz organismu.
 

Ilga  
Tējas mani ir vilinājušas vienmēr. Vienmēr likās, ka nevar būt labākas tējas par Latvijas pļavās un dārzos augušajām. Bet Chado veikalā iepazinu vairākas tējas šķirnes, kurās uzreiz iemīlējos un par kuru brīnišķīgo smaržu un garšu, kā arī labo ietekmi uz veselību iepriekš pat nenojautu. Tagad, priecājoties par garšas horizontu paplašinājumu, labprāt dzeru gan eksotiskās un ekskluzīvās, gan jau zināmās tējas, kas te atrodamas. Tēju izvēloties pēc vajadzības un garastāvokļa jūtos lieliski un vēlos palīdzēt arī klientiem justies tāpat.  

Agnese 
Lielisks veids kā iesākt un pabeigt dienu - tase labas tējas.
Man tēja palīdz atbrīvoties, apkopot savas domas un pavadīt lielisku laiku ar ģimeni! 

 

Kristiāna
Dzīvē ir tikai dažas lietas, ko tēja nespēj izārstēt!


Agnese
Kafijas un tējas baudīšana jau sen ir neatņemams manas dzīves rituāls. Tase stipras rīta kafijas- labākais ceļš superīgam dienas sākumam, domu sakārtošanai un jaunu mērķu izvirzīšanai. Tā pat mīlu baudīt vis dažādākās tējas. Man tējas baudīšana saistas ar aromāta un garšas eksotiku, kad vari uzmundrināt prātu, ķermeni, veltīt laiku savai mazajai meditācijai. Tase tējas spēj sasildīt, sniegt prāta un ķermeņa skaistumu kā arī dāvāt sirsnīgas sarunas.
Darbs Chado man ir kolosāla pieredze tējas un kafijas īpašību izzināšanā. Strādājot Chado, priecājos satikt tējas baudītājus, dalīties ar zināšanām un ieteikt pašu labāko.